Tradycyjnie w maju nasza szkoła została zaproszona do udziału w biegach przełajowych, które noszą imię ich inicjatora, wspaniałego animatora sportu, Tadeusza Koguta. Impreza odbyła się 13 maja w Motarzynie. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Rywalizowali ze sobą biegacze z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z Motarzyna, Gogolewa, Dębnicy Kaszubskiej i Niepoględzia. Wsród naszych uczniów najlepszy wynik osiągnęła Nikola Samp zajmując drugie miejsce i Patryk Guziński, który wywalczył brązowy medal.

  • FullSizeRender_4
  • FullSizeRender_2

Biegi Majowe na stałe wpisały się w Kalendarz Gminnych Imprez Sportowych. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Burda, Zofia Zinkowska, Nikola Samp, Patrycja Kołpińska, Julia Pękała, Dżesika Rejkowicz, Patryk Guziński, Szymon Ślusarczyński, Michał Krycki i Piotr Gnatowski.