Udane w tyn roku okazały się rozgrywki siatkarskie chłopców. Po świetnym półfinale, który odbył się 8 kwietnia w Kępicach, gdzie nasi chłopcy gładko wygrali trzy mecze, przyszedł czas na finały w Kobylnicy. Czekały nas dwa bardzo trudne spotkania z gimnazjami z Ustki oraz Kobylnicy. Pomimo ogromnego napięcia udało się wygrać pierwsze spotkanie z faworyzowaną Ustką. Potem przyszedł czas na Kobylnicę, która prezentowała znacznie wyższy poziom umiejętności od wszystkich uczestników turnieju. Ostatecznie nasza drużyna uległa, ale cieszymy się ze srebrnego medalu. Gratulujemy naszym chłopcom.

Reprezentacja gimnazjum w siatkówce: M. Nieuważny, C. Benewiat, J. Zawadzki, M. Motyl, P. Guziński, K. Jońca, M. Kluza, A. Olczak, K. Życiński, D. Wlazło, W. Twardowski, S. Segało.

Andrzej Gardzielewski

  • IMG_1432
  • IMG_1421